Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2018, 14:20   #167
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Torin był zły. Sapnął tylko uderzył dłonią po obuchu topora. Nie upilnowały.
- Trzeba było, tak jak mówiłem, odstawić jeńców do wioski. Stamtąd by nie uwolniono by ich tak łatwo. Mleko jednak się już rozlało, najwyżej będzie więcej wrogich koboldów do zabicia.
Uśmiechnął się do siebie wrednie.

***

Zwiadowcy wrócili, Kirkim zaś przekazał drużynie wszystko co było powiedziane.
- Skoro idą by uwolnić jeńców, trzeba zastanowić się kto tu jeszcze mąci wodę? Kto uwolnił jeńców i jak jest ta trzecia siła?
Potem kapłan Moradina podszedł do Kirkima. Spojrzał mu uważnie w oczy z góry.
- Damy wam kolejny dowód naszych dobrych intencji. Zaufamy Wam i będziemy przynętą. Będziemy walczyli z odszczepieńcami Waszego plemienia. Trzeba jednak przygotować teren walki. Wiem, że w zastawianiu pułapek jesteście dobrzy. Chcemy by tereny za nami po bokach był nie do przejścia. Pułapki tak ustawione by było wiadome dla nadciągających, iż tamtędy nie przejdą. Z przodu zamienię dzięki mocy Moradina jedyne przejście w błoto. W nim powbija się krótkie zaostrzone paliki, takie by raniły stopy. Zostawi się tylko jedno wąskie przejście. W pobliżu warto pozostawić liany i liny, którymi magiczne mógłbym oplatać przeciwników. Utworzymy tez barykadę z kilku drzewek, z zza której można będzie szyć do zbliżających się wrogów. W ostateczności wycofamy się w bezpieczne miejsce dzięki czarom, które zaproponował Xhapion. Musimy was też oznaczyć, myślę iż kolor wybrany będzie dobrym oznaczeniem przyjaznych koboldów. Kirkimie zaproponuj jakiś kolor, zaś magowie zapewne mają kuglarstwo, by ten pomysł uskutecznić.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline