Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2018, 14:53   #183
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 16 - 2037.II.21; sb; wieczór

- Oki, no to Wasze posty wcześniej to i mój też Termin powiedzmy, że do pt. 21.XII. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta. Fajnie by było pyknąć przed świętami jeszcze jedną turę Ja jestem w nd - śr dość wyjazdowy to może być mnie mniej na forum albo i wcale.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)



- Sytuacja na parkingu rozwinęła się mniej wiecej tak: "Amadeo" zorientował się, że warsztatowi nie prowadzą Rubena do jego samochodu więc zaatakował. Z początku zaskoczenie i flashbang dały mu przewagę. Udało mu się oszołomić ich zapalniczką - flashbangiem oraz odbić Rubena. Potem jednak przewaga liczebna zrobiła się zbyt duża.

- Z mechy, dźwigając kogoś, to zżera 1 Akcję. Więc taka osoba jest wyraźnie wolniejsza i ma mniej swobody manewru od innych.

- "Amadeo" jest pod ostrzałem z dwóch stron. Z jednej strony strzelają/są ci z warsztatu a z drugiej niektórzy goście którzy wybiegli z klubu. O ile warsztatwoi strzelają dość rzadko to ci z klubu sobie folgują nieźle.

- Na koniec posta. "Amadeo" ma realne szanse wydostać się z parkingu samodzielnie jeśli natychmiast zacznie biec przez ulicę, oddalając się od klubu. Wtedy ci z klubu czy warsztatu mogą do niego strzelać gdy będzie biegł przez ulicę ale potem raczej powinien zniknąć im z oczu. Musieli by podjąć pościg aby znów móc do niego strzelać.

- Natomiast z Rubenem no to mając do dyspozycji tylko 1 Akcję to albo ruch albo strzał. Każdy kto by chciał to by go dogonił no bo to są 2 Akcje bruchu vs 1. Dłużej też pokonywałby ulicę więc jest 2x więcej okazji do strzelania.

- Jeśli się zdecydujecie na wariant militarny wówczas "Amadeo" może zostać na miejscu i podjąć walkę. Mamy wówczas regularną strzelaninę na kilka luf. Trochę czasu minie zanim z bazy przybędzie odsiecz, przez ten czas "Amadeo" musialby wyrwać samodzielnie. Na koniec posta broń w ręku ma 4 warsztatowców na parkingu i 2-3 gości którzy wybiegli najwcześniej z klubu.

- Naturalnie możecie też wymyślić coś samodzielnie na tą okazję

- Dron działa więc w HQ macie dość dobry wzgląd na sytuację tego co się dzieje na parkingu. Nie licząc tego co się dzieje w samochodach, budynkach itd.

- W tej turze chciałbym wiedzieć na co sie decydujecie. Wariant wojskowy, wywiadowczy czy jakiś inny. Macie komunikatory więc możecie ze sobą gadać nawet jeśli nie jesteście w jednym pomieszczeniu. I nie zwalajcie decyzji na BN, to Wasza akcja i Wasze decyzje jak ją poprowadzicie


---


- Chyba tyle ode mnie. Jeśli coś niejasne no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline