Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 14:55   #4
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
- W domu nie miałem okazji sobie odespać to przynjamniej teraz nadrabiam zaległości - zażartował Petr - Jakbym mógł mieć Ci cokolwiek za złe zawsze lepiej wstać troszkę wcześniej niż zaspać jak mawiał mój dziadek. Mam tylko nadzieję, że będzie co podziwać i czemu zrobić zdjęcia, bo ostatnim razem widok nie był zbyt interesujący a właściwie nie wiele było wiadć.

Petr podszedł do najbliższego monitora i odczytał wskazania, które były na nim ukazane.

- Jak zwykle wszystko w porządku za to właśnie cenie naszych konstruktorów.A teraz coś dla umilenia nam podrózy - zwrócił do Eleny.

Wklepał kilka komend i z głośników, z których do tej pory dochodził niezwykle kobiecy głos jego towarzyszki dobiegła muzyka.

- Może i nasze osiądnięcia są wielkie ale muzyka końca XX w. jest dla nas niedościgniona - mówił jakby do siebie

Petr odszedł od monitora i podążył w kierunku małego pomieszczenia pełniącego funkcje garderoby. Kilka minut później wrócił do centrum sterowania już ubrany jak sobie tego zażyczyła Elena.

- To co na śniadanie moja droga towarzyszko? - zapytał żartobliwie Eleny.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)

Ostatnio edytowane przez Lenin : 19-07-2007 o 20:23.
Lenin jest offline