Wątek: Mafia - Avalon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2018, 20:56   #56
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Colart Humphrey, ochmistrz (zarządzający służbą dworską):

Ochmistrz wyraźnie był niezadowolony. Bo kto by był zadowolony, będąc głównym podejrzanym? Co gorsza, gdy podejrzenia miały swoje uzasadnienie?
- Wiem, jak to wygląda - zaczął. - Ja sobie samemu, oczywiście, ufam, jednak na waszym miejscu też bym siebie podejrzewał, to rzeczywiście wygląda niezbyt dla mnie fortunnie. Mogę jedynie odwołać się do ostrożności: wszak nasz wróg mógł kryć się wśród starego składu i specjalnie nie robił nic podejrzanego, aby się uwiarygodnić? Albo ten ktoś próbował, ale nie udało mu się dzięki czujności któregoś z pozostałych uczestników wyprawy? Chociaż na tamtym etapie bardziej bym stawiał na pierwszą opcję. Położnej Biddy raczej bym nie podejrzewał, natomiast Rolanda i Gastona już nie jestem taki pewien. Tak więc na miejscu pozostałych podejrzewałbym każdego z nas. Niestety, nie jestem w stanie w tej chwili rzucić jaśniejszego światła na sprawę. Wróg był zbyt cwany.
 
Kawalorn jest offline