Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2018, 14:31   #11
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację

Kieł był zaskoczony zachowaniem kapłana. "On chyba nie lubi ludzi. Nie ważne. Poradzimy sobie z tym!" Nie zastanawiając się zbyt długo wyszedł za tamtym na zewnątrz.

W drodze do drzwi przypomniał sobie o uregulowaniu należności i zwrócił się do karczmarki - Myślę, że tym razem zostanę na noc. Moi towarzysze zapewne też. Daykyn ureguluje rachunek. To ten półelf. Oni to mają fantazję do imion! - odwrócił się w stronę drzwi i na odchodnym dorzucił - Jak ma Pani córkę to warto trzymać ją od niego z daleka. Wystarczy już Daykynów na świecie! - zaśmiał się i wręcz pobiegł za kapłanem.

- Och mój drogi Riwelenie! Mnie też czasem męczy towarzystwo ludzi, diabląt czy półelfów, ale nie sądzisz, że mogło im się zrobić przykro? - nie poczekał nawet sekundy na odpowiedź i kontynuował swoją paplaninę - Chcesz się udać w jakieś konkretne miejsce czy tylko pozwiedzać? Ja osobiście uważam, że warto popytać mieszkańców o to co dzieje się w okolicach twierdzy. Może coś będą wiedzieć o orkach i o tym czy nadal tam mieszkają? - to mówiąc ruszył przed siebie wręcz ciągnąc kapłana za sobą - A faktycznie, wypadłoby poczekać na resztę. - zreflektował się.
 
shewa92 jest offline