Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2018, 04:11   #222
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Panie policji to ja pomagam z dobroci serca tymczasowo więc nie obchodzi mnie kogo Pan znasz w prasie. Na codzień to jestem artysta. Swój pozna swego naprawdę dobry z was aktor widać że z wprawą udajecie upadek kolego - Odpowiedział mu z uśmiechem Migmar.

- Nie wiem, czy wszystko symulujecie czy wypadł wam dysk. Tak czy inaczej ja wam mogę najwyżej zagrać piosenkę a moja koleżanka ma tylko dwie ręce i bukłak wody i sama wie najlepiej komu najpierw trzeba pomóc. Proszę poczekać na swoją kolej chyba że mam podać coś na sen dopóki nie będzie Pana kolej ? - Zaproponował gotów pozbawić spryciarza przytmności jeżeli nie przestanie przeszkadzać Aiko w pracy.
 
Brilchan jest offline