Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2018, 10:28   #273
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Anathem spodziewał się, że drużyna wytknie mu tę małą samowolkę, ale skończyło się o wiele lepiej niż przypuszczał. Nadal uważał, że informacja o tym, co czeka za rogiem była warta podjęcia małego ryzyka, zwłaszcza w sytuacji, gdy mieli dostęp do bezpiecznego schronienia w każdej chwili.

- Zazo, królicza łapko Ty moja. Załóżmy przez chwilę, że tą minutę kiedy mnie nie było chciałem wykorzystać na pójście w miejsce, gdzie nawet król chadza piechotą. Nadal chciałabyś iść ze mną? - mnich uśmiechnął się do niej - Tak zupełnie poważnie to doszedłem ledwie do progu sali, w której już byliśmy i rzuciłem okiem na to co przed nami. Może nie zobaczyłem za dużo, ale wiele więcej usłyszałem. Nie sądzę, że dojdziemy do kolejnych drzwi nie niepokojeni przez te gryzonie, ale dobrze wiedzieć o tym wcześniej bo możemy się przygotować. Myślę, że powinniśmy jak najszybciej dostać się za kolejne drzwi i zamknąć je za sobą. O ile nie mają wydrążonych dziur i przejść w ścianach to powinno nam wystarczyć by spokojnie ruszyć dalej. - Anathem mimo bagatelizowania sytuacji zdawał sobie sprawę z tego, jak drużyna podchodzi do sprawi i wiedział, że w sporej mierze mają rację. - Faktycznie powinienem to z Wami uzgodnić, ale nie sądziłem, że tak szybko zareagujecie no i prosiłem Meepo, by dał wam znać, zaraz po tym jak zasmarkał mi spodnie. Wybaczcie - diablę skłoniło głowę - Myślę, że od wejścia na tereny goblinów powinniśmy częściej myśleć o zwiadzie, a nie wchodzić do każdej komnaty licząc, że nie natrafimy na zasadzkę. Podejrzewam, że nawet one nie są na tyle głupie, by na granicy swojego terytorium nie wystawiać straży, zwłaszcza mając tak przeuroczych sąsiadów jak koboldy. Jeśli będziemy mieć możliwość zdjęcia wartowników po cichu, czy zwyczajnie ich wyminąć to chyba warto spróbować? Co sądzicie?

 
shewa92 jest offline