Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2018, 14:38   #1284
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Że na proszonym obiedzie omówię wasze zachowanie z lady Margrittą. I mam nadzieję, że będzie to zabawna dykteryjka o drobnym nieporozumieniu, a nie o braku szacunku dla lepszych od siebie i próbie oczernienia własnej chlebodawczyni. Dopiero co rozmawiałem z magistrem Russeaux, który opowiadał o wysiłkach Baronówny, by ulżyć doli poddanych, jej miłosierdziu i dobroczynności. Jakoś nie chce mi się wierzyć, by kazała swoim ludziom pobić i powiesić przypadkowego chłopa pod byle pretekstem, by uświetnić przybycie gości do Wittgendorfu. Taki brak smaku u przedstawicielki Wysokiej Szlachty? Nie, to niemożliwe - pokręcił głową Lothar - Musieliście źle zrozumieć rozkazy.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline