Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 23:53   #114
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Selkirk

Wyswobodził sie z ramion dziewczyny. Ten cholerny tropiciel miał rację. Wściekły - nie to bylo niezbyt adekwatne odreślenie na to jak się czuł. jedynym pocieszeniem było to, ze de la Veronne poszedl spać. Noc jest długa, a wnocy wszystkie koty czarne. Ciekawe też ile ma złota przy sobie ?

- Dzięki Roscoe za przypomnienie. Kolejne ustalcie miedzy sobą, ale Ty obejmujesz ostatnia. De la Veronne moze decyzję podjąć wspolnie z koniem.

Pochylił się ku wojowniczce, ale gdy zobaczył Jej minę, aż go cofneło. Ciekawe czy ma większa ochotę teraz przespać się ze mną czy przegryzć mi gardło ? Właściwie dla swojego planu potrzebował i tak jeszcze jednej osoby, czemu więc nie Selina ? Ta Jej uwaga o złocie... Z drugiej strony zaufać kobiecie ? Czy powiedzieć to co wie Heartsowi i Roscoe ? są potrzebni jako świadkowie kłotni w obozie i chyba niezbyt kochają Prestona, więc moze im zawierzyć ? Nie lubił tego słowa. Musi to przemysleć.
- Wybacz dziewczyno, ale ma rację, nie chcę by poderzneli mi gardlo nawet gdyby bylo to w Twych ramionach. Przyjdz za chwilę do mnie - porozmawiamy...

Wziął koc, kuszę i pomaszerował pod drzewo nieco oddalone od polany. Tu skryty w cieniu jego gałęzi opatulił się kocem i trzymajac w jednej ręce miecz, a w drugiej na wpół pełna butlę wina zaczał czuwać.

I dumać.

Głównie o Selinie, złocie, pilnej potrzebie znalezienia kapłana, złocie, Selinie, Hearts, Roscoe, znowu złocie i znowu Selinie. Co ciekawe o rubinie pomyślał raz, tylko raz...
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 20-07-2007 o 07:49.
Arango jest offline