Wątek: Gothic RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 00:24   #13
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Piszesz o wjeżdżaniu z wersją testową, a dopiero chyba zaczynasz. Pamiętaj, że robienie systemu RPG to nie jest zajęcie na tydzień, ani nawet na miesiąc.
Hmmm...no i wychodzi mój brak inteligencji, gdyż nie widzę związku Nigdzie nie napisałem przecież niczego w rodzaju 'jutro wychodzi testowa wersja systemu'

Cytat:
Pomysł ciekawy, ale świat bym nieco zrobił groźniejszym, bo w wersji RPGowej to drużyna sobie będzie radzić za łatwo (mag zamraża wszystko wokół rzuca jeszcze coś zadające obrażenia i przy końcu czasu zamrożenia znowu zamraża, reszta, czyli wojowie zabijają zamrożonych). I trzeba coś wymyślić na osłabienie magów, bo zamrożenia + drużyna wojów czynią z nich za mocną drużynę (50 orków walczących wręcz to nie problem). Choć z drugiej strony np. czar spowolnienie czyni magów jednostką nieliczną (jeden mag wystarczy grupie wojów), co wg. mnie jest dobre.
W tym systemie można zapomnieć o stworzeniu sobie wojownika, maga czy kogoś zajmującego się jeszcze czymś innym na samym początku gry. Pole 'Gildia' na karcie postaci pozostaje przez jakiś czas gry puste.
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem