Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 00:38   #12
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja kiedyś prowadziłem PBeM w którym gracze szukali mitycznej krypty zero. Miała to być krypta, w której zawarta byłaby cała ziemska technologia, oraz wyposażenie niezbędne do odbudowania świata po wojnie nuklearnej. Całość miała być pozbawiona ludzkiej obsługi, a zarządzać miał superkomputer. Krypta ta, o czym sami gracze mieli dowiedzieć się po długiej już wędrówce, miała znajdować się w miejscu dzisiejszego NORAD. Pech chciał, że w czasie prowadzenia PBeM wpadł mi w ręce Fallout Tactic Gdy kończyłem grę i dotarłem do Norad stwierdziłem, że mój PBeM nie ma sensu, bo pomysł jaki miałem już ktoś opracował. Od tego czasu minęło kilka lat, a ja już nie będę mistrzem gry, bo przekonałem się, że wszystko co człowiek myśli, że sam stworzył tak naprawdę już ktoś przed nim zrobił I zgarnął kupę siana
 
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem