Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2018, 23:19   #299
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Propozycja Detlefa wydawała się rozsądna. Wystarczy że chociaż policzą ilość ognisk albo większych punktów obozowiska i już będzie to jakaś wskazówka, ale i tak ważniejsze było samemu przygotować się do noclegu.

- Ritter nie ma prawa znać takich run. - stwierdził Galeb - Za młody jest, a użyte na kamieniu pismo... hmm... należałoby najprędzej do mędrca czy kogoś kto ma wiele setek lat. Odwołanie do klanu i braterstwa jest trochę dziwne, ale mowa tu raczej o nas jako... krasnoludach po prostu. Wobec reszty świata jesteśmy jednym klanem. - wzruszył ramionami - Jest jeszcze takie fantastyczne wytłumaczenie że pod tamtym kamieniem był grób z którego dusza poprzez ten złoty gwóźdź wlazła do kruka... No i ten duch jakimiś czarami zadziałał na kamieniu... - Galeb machnął ręką - Mam pomysł gdzie możemy to wszystko sprawdzić, ale póki co zajmijmy się noclegiem.

- Ale apropo run - rzekł Runiarz rzucając Detlefowi bystre spojrzenie - Nadal nie władasz pismem, a ja kiedyś obiecałem jeszcze pod Azul, że was wszystkich nauczę czytać i pisać. Od jutra zacznę cię uczyć.
 
Stalowy jest offline