WÄ…tek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2018, 08:24   #188
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Co do deklarek. Rzuciłem kością i wypadła chyba ta gorsza połowa, więc zgaduję, że dron ląduje. Jeśli tak, to Yoshiaki spróbuje osadzić go jak najdalej od parkingu, tak by Amadeo dał radę go zgarnąć.
- Cóż, jeśli wyszło jak mówisz no to dron oberwał tak mocno, że musi w tej turze lądować. Jak to wyszło to rzuć kolejne k10. Jeśli nie wypadnie 10 no to się udało lądować godnie z planem. Wtedy możesz poświatotwrzyć gdzie i jak ląduje ten dron czyli np. w pobliżu Moritz'a.



Cytat:
Co do szefa zbrojnych. Niech czeka, aż towarzystwo się rozbiegnie, po czym spróbuje wrócić się po swój wóz.
- No ok, może tak być.



Cytat:
Skoro dron spada, to nie pośledzi pojazdu mechaników. Podobnie Amadeo zanim dobierze się do samochodu (swojego czy nie) nie zdąży pojechać za mechanikami. Więc rozumiem, że numery wozu i próba jego namierzenia to jedyne, co nam zostaje.
- No tu jest "albo - albo". Czyli jak Amadeo zostaje aby przejąć drona to nie zdąży skombinować wozu na tyle szybko aby pojechać za warsztatowcami. No a jak spróbuje to zrobić od razu no to nie przejmie lądującego drona.



Cytat:
W takim razie Yoshiaki spróbuje włamać się do kamer na skrzyżowaniach i wypatrzyć ten wóz mechaników (o ile przejadą pod jakąś kamerą). Jeśli się uda, no to wtedy puściłbym za nim naszą furgonetkę i by się zobaczyło co dalej. Jeśli nie, no to chyba tracimy Rubena w takim razie.
- Z kamerami mogło by się udać jakby pojechali jakąś "bardziej cywilizowaną" strefą gdzie zachowały się te kamery. W okolicy sektora gdzie jesteście no raczej nie ma na to liczyć. Jak to wspominałem wcześniej ta strefa gdzie działacie obecnie no to informatyczna czarna dziura jeśli chodzi o kamery i podobne systemy bezpieczeństwa.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline