Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2018, 17:50   #89
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

- Hm, tak - uśmiechnął się Ryży rozkładając ręce i odsłaniając wiszący u pasa miecz. - Moja znajomość bretońskiego jest żadna, nie chciałbym czegoś źle zrozumieć. Na przykład pomyśleć, że właśnie usłyszałem coś niemiłego - zerknął w górę na jasnowłosego uśmiechając się, ale patrząc prosto w oczy. - Dziękuję za informację, pójdziemy tam się dowiedzieć - kiwnął w stronę bardziej trzeźwego z mężczyzn. - Słyszałem, że ów Hektor robi przednią brandy. Chętnie jej zakosztuję. Może Panowie przyłączą się do mnie... jutro? Dzisiaj raczej wolałbym uniknąć kłopotów - przeniósł wzrok na chwilę na drugiego mężczyznę. - Zapraszam i do zobaczenia - ukłonił się lekko i podążył za Rowan.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 02-01-2019 o 17:06.
Gladin jest offline