Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2019, 21:08   #226
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- "Świetnie, myslałem, że przyjadę na ogarnięcie zamieszek, a nie na polityczne walki kogutów..." - pomyślał Daichi. - "Miałem się zająć czymś istotnym, a nie wysłuchiwać politycznych idiotów. Lepsze byłoby nawet szukanie tego durnego idola Aibo. Oby dało się załatwić to krótkoQ I mam nadzieję, że przynajmniej pozwolą mi zobaczyć się z córką."
Liczył, że nie zaczął wywracać oczami. Policjant marszczący brwi przy przesłuchiwaniu uważano za coś normalnego. Nie zaś za oznakę irytacji.
- Jesteśmy z Posterunku Zachodniego - powiedział do szych. - Doniesiono nam o zamieszkach pod ambasadom,więc przywiozłem też paru chodników z cywili. Wiadomo cokolwiek o początkach zamieszek? Czy wkroczyło jakieś ugrupowanie polityczne?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline