Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 12:58   #7
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
- Pamiętaj o celu swojej podróży. Na wycieczki turystyczne przyjdzie jeszcze czas.... - skomentowała Elena widząc jego rozmarzenie.
- W każdym bądź razie...

Urwała w pół zdania podczas gdy stonowana biel oświetlenia zamieniła się w złowrogą, pulsującą czerwień. Na głównym monitorze zaczął się wyświetlać szczegółowy raport:


ALARM
Wykryto działanie niezidentyfikowanych systemów namierzających!
Namierzenie przez wrogi system za: 07 sekund
Namierzenie przez wrogi system za: 06 sekund

Aktywacja układów rozpraszania... wykonano
Namierzenie przez wrogi system za: 05 sekund
Namierzenie przez wrogi system za: 04 sekund

Aktywacja generatorów pola siłowego... wykonano
Namierzenie przez wrogi system za: 03 sekundy
Wyszukiwanie źródła sygnału namierzającego... w toku
Namierzenie przez wrogi system za: 02 sekund
Namierzenie przez wrogi system za: 01 sekund
Wrogi system zakończył namierzanie...



- Chyba nie muszę mówić, że nie mam dobrych wieści? Mam nadzieję, że masz jakiś ambitny pomysł, który pomoże nam się z tego wywinąć bo w przeciwnym wypadku... powinniśmy się przygotować na niezłe pie*********e... - Słowa Eleny padały tak szybko, że ledwie można je było zrozumieć. Sytuacja nie pozwalała jednak zastanawiać się dłużej czy dzieje się tak dlatego, że komputer chce przekazać jak najwięcej informacji w jak najkrótszym czasie czy też program Eleny stara się imitować stricte ludzkie uczucie jakim jest poddenerwowanie. Swoją drogą dał o sobie znać wkład Petra w owy program. Aby uczynić ją "bardziej ludzką" pozwolił sobie wprowadzić jej do słownika kilka... no, może kilkanaście wulgaryzmów z zastrzeżeniem, aby używała ich jedynie w ekstremalnych sytuacjach. Ich obecne położenie jak najbardziej usprawiedliwiało wykorzystanie jednego z nich...
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline