Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 14:41   #17
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
-Widzisz... Mówiłem że nie wytrzyma pięciu sekund. Jest pewien szlachcic... Wysoko postawiony szlachcic... Hrabia Morgend. Inteligentna i krnąbrna świnia która jest w posiadaniu czegoś na czym mi zależy. Na szyji nosi mały złoty kluczyk, z którym nigdy się nie rozstaje. Potrzebuję go aby dostać się do jego sejfu. Mógłby załatwić to osobiście... ale wolę nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Nie jestem mile widziany w tym mieście. Chyba wiesz już czego od Ciebie oczekuję...

No wreszcie przeszedl do sedna sprawy. Selina nawet zbytnio sie nie zdziwila. W koncu juz nie jeden raz ja o cos takiego prosil. Zadanie bylo latwe. Hrabia Morgend byl przystojnym i dosc hmmm lubiacym przyjemnosci mezczyzna. Naturalnie o ile dobrze kojazyla nazwisko... Zloty kluczyk, sejf... Coz ten Sivrin znow kombinuje....
Przez chwile przygladala mu sie obojetnie. W koncu jednak powiedziala.

- Wiesz ja tez niemam zamiaru za to glowy polozyc... Ale... powiedzmy ze sie zastanowie slodki Sivrinie.

Po czym tracac nim zupelnie zainteresowanie zwrocila wzrok w strone elfki ktora wlasnie przeszukiwala bezglowego krasnala. Karczmarz zaczal cos o zaplaceniu za stolek i za usuniecie zwlok. Selina usmiechnela sie lekko i rzucila do niego.

- Dolicz to do mojego rachunku.

Nastepnie nie zwracajac uwagi ani na reakcje elfki, ani tez wlasciciela zaczela dalej lustrowac sale. Potrzebowala dzisiaj czegos co mozna znalesc tylko w takich miejscach.... Potrzebowala mezczyzny... Potrzebowala kogos dzieki komu bedzie mogla oczyscic umysl na tyle aby obiektywnie spojzec na zadanie jakie mial dla niej jej dawny kochanek..
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline