Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2019, 09:14   #189
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 18 - 2037.II.21; sb; wieczór

- Oki, no to mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Termin powiedzmy, że do czw. 10.I. Czyli ok tygodnia na sklejenie posta. Ja na ów weekend powinienem już być pourlopowy to jestem przy nadziej na powrót do standardowego tempa



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga III; Skany)
- Frank Hodowski; 12/12; zdrowy (Ranga III; Produkcyjny Lekki)



- Ok co do sytuacji to minęło w tej turze ok kwadransa.

- Pierwszy rzut MTM poszedł na lądowanie drona. Kraksy nie ma więc dron wylądował względnie cało no ale jest trochę postrzelany i w tej chwili niezdatny do lotu.

- W furgonetce postacie z umsem Naprawa (Frank i Junior) mogą spróbować naprawić drona od ręki. Zapewne naprawią go tak czy siak. Ale jak test się uda (Stalowy niech doda rzut kostką w swoim poście) to uda się go naprawić w miarę o ręki. Jak się nie uda no to dopiero po zabraniu do warsztatu w bazie. Przy 10 będzie coś pechowego, przy 1 coś fartownego.

- Drugi rzut kostką MTM w tej turze poszedł na akcję parkingową "Amadeo". Poszło tak średnio. Czyli Amadeo udało się zdobyć pojazd względnie sprawnie ale w końcu w którymś momencie zgubił wóz warsztatowców z oczu. Ma kilka podejrzanych przecznic gdzie mogli skręcić no albo tak wyforsowali do przodu, że stracił ich z oczu.

- Ruben budzi się "gdzieś". Ma dziurę w pamięci od tego jak urwał mu się film w klubie do momentu gdy się budzi na krześle. Czyli ominęła go cała afera parkingowa i jej konsekwencje. Pamięta to co się działo wewnątrz klubu. Budzi się względnie cały (z mechy pełnia Zdrowia) ino zmarznięty bo siedzenie w podkoszulku w takich warunkach fajne nie jest. Jest przywiązany do krzesła w bezimiennym pomieszczeniu.


- Co do tej tury to chcialbym wiedzieć:

1 - Czy odbieracie telefon od Rubena. W sumie jest na tyle sf, że Moritz może np. przełączyć swój telefon na HQ i w może gadać albo słuchać ktoś z HQ.

2 - Co Ruben odpowiada Rando na jego pytania. Głównie o "starego piernika" czyli Moritza no i o "ciekawe wdzianko" czyli pancerz od lekkich jaki miał na sobie Ruben.


---

- No i chyba tyle w tej noworocznej turze. Jak coś niejasne no to pytać a jak jasne no to pisać posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline