Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2019, 17:19   #107
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Tak teraz patrzę na Revised Rangera... i porównuję go z tym, co napisałem w karcie. Trochę przeróbki wymaga, ale nie za wielkiej, bo np. Deep Stalker Conclave z UA ma w sobie praktycznie "wbudowanego" Gloom Stalkera. W sumie... te zasady się dla mnie dublują - archetyp Gloom Stalker (XGtE) i Deep Stalker Conclave (UA:RR) to praktycznie to samo, tylko z inną etykietką. Skoro miałem używać UA:RR, to przebuduję - zamiast archetypu użyję konklawe z UA:RR. Wyjdzie na to samo.
Aha... według zasad z UA:RR mogę wybrać "humanoids" jako Favored Enemy i objąć w ten sposób wszystkie dwunogi. Pytanie, czy to wtedy nie będzie za silne?
Pamiętasz jak graliśmy razem u Clutterbane'a i ja grałam łowcą? Używaliśmy wtedy tej zasady i miałam wybrane humanoids jako favored enemy i nie było to chyba jakieś op
 
BloodyMarry jest offline