Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2019, 18:03   #26
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
- Bardzo mi miło, z pewnością w takim razie z izby skorzystam. Nie wiem, czy widzą mi się wędrówki po ciemnych tunelach, ale na pewno porozmawiam z zainteresowanym. A nuż przydadzą mu się moje umiejętności.

W głowie Valtena rodził się plan. Dzięki Pająkowym informacjom wymyślił, że niekoniecznie musi się udać do zamtuzu jako klient, a może jako cyrulik. Mniej pieniędzy wyda i może więcej zaufania wzbudzi. To był całkiem dobry plan.

- Dziękuję za posiłek, rozejrzę się jeszcze po mieście. Może i zajrzę do tego... przybytku? Tego Aldony. Może faktycznie się moje umiejętności przydadzą. Kobieta musi być zdrowa, żeby, em... pracować. Raz jeszcze dziękuję.

Valten wstał i wyszedł z karczmy. Kolejnym punktem programu był burdel i próba zdobycia jakichkolwiek informacji o zaginionej kobiecie Gorga.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline