Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2019, 13:06   #216
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Emi uśmiechnęła się słabo. Wprawne oko mogło zauważyć, że spięła się podczas oględzin i kiedy Laura przestała jej badać rozluźniła się.

- Z mojej wiedzy wynika, że taka się urodziłam. A przynajmniej ojciec zawsze mi tak mówił. - Dziewczyna odchrząknęła. Nawet na jej obco wyglądającej twarzy widać było niezręczność kiedy o wspomniała o swoim rodzicu. Nie dała się jednak zdominować temu odczuciu. Uśmiech zaraz powrócił.

- No dobrze, wiem, że zrobiłam nie lada przedstawienie ale teraz ja bym się chciała czegoś dowiedzieć. - Emi złapała Laurę za ramiona i delikatnie od siebie odsunęła jasno dając znać, że w tym momencie koniec z pytaniami.

- Kto chętny zacząć? Kto na tyle odważny? Przyjmuję zapłatę w drobnych jeśli trzeba! - szary palec wystrzelił do góry a jednolicie białe oczy zaczęły świdrować pozostałych. O ile w ogóle da się świdrować samymi białkami.

~ Nawet jak tylko jedna osoba się na to zgodzi to już będzie sukces.~

-Ja mogę zacząć. Jest coś, o czym powinienem był powiedzieć wam wczoraj. Usiądźcie proszę przy ognisku bo to z tych raczej dłuższych opowieści. - Może nieśmiałemu z reguły Mikelowi odwagi dodał wypity alkohol, być może aura dominująca wokół, a może po prostu ośmieliło go ujawnienie się przez Emi/Kharricka. Ważne, że się zdecydował.
Młoda dopplerka niemal podskoczyła z ekscytacji i zaraz usiadła na ziemi krzyżując nogi.
~ Tak!
 

Ostatnio edytowane przez Asderuki : 10-01-2019 o 13:32.
Asderuki jest offline