Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2019, 14:03   #170
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Desperackie czasy wymagają desperackich środków - odparł krasnolud na uwagi pod jego adresem - Musimy coś jeść i musimy zabijać. W tej sytuacji nie widzę innego wyjścia. Jeśli nie znajdziemy innych rzeczy do jedzenia, to musi nam wystarczyć truchło doppelgangera, inaczej umrzemy z głodu. I tak, bardzo chciałbym nie atakować wszystkiego co żywe, ale jesteśmy odizolowani, zewsząd są wrogowie i zmieniają swój wygląd. Czy masz jakiś lepszy pomysł? Przysięgi paladyńskie przysięgami paladyńskimi, ale ja tak głównie przysięgałem niszczyć nienaturalne plugastwa. Tu jest ich cała masa, tak na moje oko.

Po wypowiedzeniu tego Umorli zatrzymał sięna chwilkę - stał niczym słup soli, wyraźnie coś rozważając, po czym jego ręka powędrowała do świętego symbolu na jego szyi.

- Ja... jako paladyn... mogę wykrywać zło...? - spytał po części siebie, a po części innych. Widocznie było to coś, o czym zapomniał w bitewnym szale i poszukiwaniu własnej tożsamości za mgłą niepamięci.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 10-01-2019 o 14:55.
Kaworu jest offline