Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 09:41   #218
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Laura spojżała na resztę, która jeszcze nie podzieliłą się swoimi ‘sekretami’. Sama nie miała miała sekretów a przynajmniej nie przypominała sobie że jakieś miałą. Próbując obrócić sytuację na swoją korzyść i wykorzystać wyznanie brata, powiedziała:

- Wydaje mi się, że sekret Mikela będzie musiał wystarczyć za nas oboje, nie mam żadnego sekretu jak wasze. Zazwyczaj wystarczy się mnie spytać o coś, a o ile znam na to odpowiedzieć to jej udzielam.

Emi spojrzała na Laurę swoimi mlecznymi oczyma.

- W takim razie odpowiedz mi na to: Co ci zrobili, że taka jesteś? - Spytała Emi, na co Laura zrobiła zdziwioną minę a Emi dodała. - Taka gniewna i bezpośrednia.


- Mhm, co mi zrobili? Nic, zawsze taka byłam, jeśli nie wierzysz spytaj się Mikela albo Jace’a. Mogę ci powiedzieć, że wolę nawet najbardziej bolesną prawdę niż ozdobne kłamstewka mające na celu nie skrzywdzić czyiś uczuć a przez nie jedyne co robią to skazują nas do stania w miejscu. Dodatkowo mogę powiedzieć że wierzę, iż każdy ma prawo do swoich sekretów. Dlatego nie pozwoliłam Jace’owi kontynuować tamtego ‘ala przesłuchania’ w kuchni.
- Laura postanowiła przypomnieć kobiecie, kto stanął w obronie jej sekretu, przed kimś kto potrafi czytać w myślach. I może wyciąganie z nich sekretów i tajemnic poprzez sprytny fortel nawet nie czekają czy reszta zaakceptuje jej warunki było według Laury działaniem pod przymusem.

- Podobnie jak miłość, pożądanie, zazdrość, radość, obojętność, smutek, rozpacz czy znudzenie, Gniew to całkowicie naturalne uczucie. Ja po prostu częściej widzę głupotę która mnie złości.
 
Obca jest offline