Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 12:40   #43
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Słowa Silvary nie mogły pozostać bez reakcji kapłana, który pozostając dotąd w cieniu, postanowił zareagować.

- Na Silvanusa! Z ogromnym trudem i wewnętrznym cierpieniem jestem w stanie znieść gadulstwo Kła, pogodzę się nawet z błazenadą Daykyna, ale pazerności i braku litości wobec bezbronnych nie jestem w stanie zaakceptować! – odparł oburzony Riwelen.

- Co za ironia, podobno otwierasz każdy zamek a sama tkwisz w kajdanach swojej próżności i jesteś niewolnikiem swojej własnej pychy. Wielka mi arystokratka! Na szlachectwo trzeba sobie zasłużyć, nie wykupisz go złotem.

Rwielen podszedł bliżej krat i zwrócił się do więźniów:

- Bez obaw, pomożemy wam – po czym skierował swoje słowa ponownie do Silvary i pozostałych.

– Jeżeli nie otworzysz tego zamka, sam to zrobię. Ma ktoś łom?
 

Ostatnio edytowane przez Jessica Hyde : 11-01-2019 o 13:10.
Jessica Hyde jest offline