Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 23:53   #1311
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wolfgang uśmiechnął się na komentarze towarzyszy, ale nic nie powiedział. Rozglądał się szukając jakiś śladów wiatrów magii w okolicy, czy to na zamku czy w innym miejscu.

- Lothar wie co robi. My także musimy się skupić, ale macie rację trzeba zobaczyć czy z barką wszystko w porządku.- W końcu przemówił.
- Co do druida to zbyt daleko stąd. Wiele czasu upłynie nim go ściągniemy i wydaje mi się, że szybciej by było z Altdorfu lub Nuln ściągnąć jakiś magów.- Zastanawiał się z kompanami.
- Spalenie zamku nic nie da jeśli ten spaczeń tam się znajduje. Będzie dalej spaczał okolicę. Trzeba go zabezpieczyć i poinformować Kolegium by się tym zajęło. Ja nie chcę ryzykować zmian na ciele czy też umyśle. W każdym razie jak przyjdzie zmrok udajmy się pod zamek i zobaczmy jak go pilnują i czy może jest jakieś wejście. To stary zamek a jeśli tak samo zadbany jak wioska to może szczęście nam dopisze. Zgadza się Bernharcie?- Uśmiechnął się do przyjaciela.

 
Hakon jest offline