Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2019, 11:03   #328
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Akolitka spojrzała na Barona niepewnie.
- Mój dziadek opowiadał mi dawno temu bajeczne historie o pewnej krainie składającej się z siedmiu królestw i niezliczonej ilości innych państw. Żyły tam smoki, a nieumarłych od żywych odgradzał wielki mur. W tej to krainie wiadomości przenosiły kruki, ale nawet tam nie były one w stanie zanieść wieści komuś kto był w podróży - wyłożyła niezwykle elokwentnie swoje racje.
- Mogę iść ich szukać i obserwować nadbrzeże. Może uda mi się ich przekonać do powrotu. Tak, czy inaczej, jeśli będę pewna, że karawana odeszła wejdę do miasta od tamtej strony. Samotnie podróżująca akolitka, może wyglądać dziwnie, ale nie jest czymś zupełnie nieprawdopodobnym. Powiem, że resztę moich towarzyszy ktoś napadł.
- Krasnoludy będą poruszać się zapewne w zasięgu wzroku rzeki. Odejdę maksymalnie na dzień drogi za miasto. Może uda mi się ich jeszcze spotkać.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 12-01-2019 o 12:15.
druidh jest offline