Wątek: Gra klasą BN
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2005, 13:24   #34
Maveilthain
 
Reputacja: 1 Maveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputację
Gra klasą BN

Już próbowałem tworzyć Arystokratę, ale uwielbiam Walki Wręcz a Arystokrata nie dostarczał mi wszystkiego czego potrzebowałem i niemożliwe było by połączenie Arystokrata/Barbarian, bo zrozumiałem, że:
1. Bym szybko stracił życie grając Arystokratą!
2. Wśród Barbarianów nie ma ARYSTOKRATÓW!

Nadal Jednak Tworzę setki postaci i żadna mi nie odpowiada (tylko na jakiś czas), potem tworze znowu i koło się zamyka.

Uważam że najlepiej podobała mi się moja pierwsza postać:
Brb / Brd / Trp

Teraz mam nówkę i jest zgodna z opisem:
Barbarian / Knight-Defender

Zadowolony byłem z:
Barbarian / Ninja

Jak zrobiłem:
Barbarian / Fighter

To mi zabrał Gracz, bo nie miał postaci, a teraz szukam (bo niemam własnego Podręcznika Psioniki) jak zrobić:
Barbarian / Psychowojownik

Przesystemowywuje Wiedźmina z WFRP na d20, ale też jeszcze to nie to.
Szczerze nie miałem okazjii przegrać tymi postaciami, no może dwoma, ale MG help ME!!!
Moje GG: 671 34 24

A i jeszcze jedno:
Co sądzicie na temat Barbarzyńców rasy Elfiej? Jeżeli jest Człowiek-Duch w Orientalu to czy dopuszczacie Elfa-Ducha? Zmienia się tylko Bazowe Stworzenie. ?
 
Maveilthain jest offline