Wątek: Gothic RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 00:28   #14
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Dzisiejszy dzień minął mi pod znakiem przemyśleń o mechanice. Spojrzałem na to co już wymodziłem i stwierdziłem co następuje: 'no dobra, fajnie da się w to grać, ale czemu to takie sztywne?' No i właśnie, wtedy nadeszła masa dylematów, do głowy zaczęły mi przychodzić takie rzeczy jak mechanika przymiotnikowa, superrealistyczna mechanika walki itd. Nie ukrywam, że się zaplątałem w sieci tych pomysłów. Poczytałem kilka artów odnośnie tworzenia autorskich rpg i stwierdzam, że najpierw potrzebuję jednak świata, a potem mechaniki, którą będę mógł dopasować do realiów już stworzonego wcześniej uniwersum. Do Was, drodzy użytkownicy mam jedną prośbę. Mianowicie chciałbym abyście udzielili mi Waszego zdania na temat mechaniki. Jaką chętniej byście widzieli do systemu było nie było tworzonego głównie na potrzeby PBF. Czekam na jakieś wskazówki.
Pozdrawiam

p.s proszę o powagę i nie odchodzenie od rzeczy, poprzez niedojrzałe posty typu 'i tak ci się nie uda'. Na to był już czas, teraz to już za późno :>
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem