Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2019, 00:16   #240
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec


- W miarę spokojnie. - szturman zerknął na BRATnią ekipę bo wolał rozmawiać z szefem swojego pociągu niż szefową tego nowego no ale coś nikt się nie kwapił do rozmowy no to odezwał się pierwszy. - Dalej z byłymi władzami sprawa jest w toku ale z tego co mówił sprzedawca wychodziło, że miejscowi załatwią tą sprawę we własnym zakresie. - zaczął od tego co przez ostatnie parę dni ograniczało poruszanie się kolejarzy poza bezpośrednią okolicę torów i pociągów czyli obawą przed rozruchami w osadzie i bliżej niesprecyzowanymi krokami odwetowymi ze strony zwolenników byłych władz. Na razie jak przejechał się po mieście nie dostrzegł niczego w stylu demonstrantów czy ognisk walk i zamieszek. Osada wyglądała całkiem spokojnie.

- Poza tym w sklepie są ciekawe ogłoszenia. Kilka zapisałem. Ale to trzeba by dać rzucić okiem naszym technikom bo ja nie czuję się władny w tej dziedzinie. - to mówiąc sięgnął do kieszeni na piersi i wyjął nagryzmoloną w sklepie kartkę z tymi paroma ogłoszeniami co wydały mu się najciekawsze, po czym podał ją rozmówczyni.

- No i przy okazji opchnęliśmy trochę naszego złomu i nabraliśmy kolejnego. - uśmiechnął się wskazując na pakę pikupa gdzie załadowali głównie amunicję i spłonki wymienione na nadmiar lufowego żelastwa.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline