Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2019, 02:00   #188
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Jakkolwiek reakcja nekromanty była bolesna, bardzo rozbawiła Ianvsa. Pełnię jej dowcipu mógł jednak docenić dopiero godzinę później gdy już się pięli po zboczu w górę doliny, a ból jaki go przeszywał całkiem osłabł.
Zbytek mocy o Saadi. Wiem kto tu dowodzi i dalekom od kwestionowania. Ilekroć jednak otrę się o śmierć zaskakuje mnie jak mocno to właśnie Ty się mojego życia trzymasz. Ale to nie ważne. Ważne, że z nie zaryzykowałbym założenia tej błyskotki. Wiedz to tym nim znów się gniewem uniesiesz. A także to, że i bez Twojej odpowiedzi znam prawdę. Czytaj we mnie jak w księdze czarowniku. Ale nie poradzisz nic na to, że i ja w Tobie trochę czytam. I wiem, że Twój plan wobec Zahiji czysty nie jest. Spróbuj jednak odebrać jej wolę, a klnę się, że będę dla Ciebie znacznie gorszym zagrożeniem niż rusamanamska błyskotka.

- Moje zdanie się nie zmienia Enki. W ten sposób możemy objeżdżać te jary w nieskończoność. Sądzę, że należy iść doliną. Decyduj jednak Ty.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline