Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 10:42   #73
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
A cóż to za pielgrzymka ludu? Gdzie oni wszyscy idą?

Zobaczyłam, że reszta osób z korporacji również podąża w tamtą stronę, więc poszłam razem z wszystkimi. Znów złączyliśmy się w jedną grupę, a to nawet dobrze, bo raczej źle by było gdyby się ktoś tu zgubił. Jakoś ta myśl nie powstrzymała ludzi od rozejścia się po tym dziwnym miasteczku.

Po chwili doszliśmy na coś w rodzaju placu, a na jego środku jak gdyby nigdy nic zwisała szubienica, czekając na wypełnienie swojego zadania. Lecz nie to było najgorsze. Chodziło o to kto ma zawisnąć. Przybysz! Trochę nam to nie na rękę, żeby teraz go wieszać, mieliśmy nadzieję z nim porozmawiać.

Gdyby tylko udało nam się ich jakoś powstrzymać! Ale ludzie wyglądają na dość zadowolonych z całej sytuacji. Gdybyśmy ośmieli się im przerwać to kto wie, może stalibyśmy się kolejnymi ofiarami. Nie znamy tych ludzi, nie wiemy do czego są zdolni, ale jeśli potrafią powiesić człowieka, to lepiej z nimi nie zadzierać. Z resztą oni nie tylko potrafią to zrobić, oni to po prostu lubią.

- No to kurwa pięknie.

Nie wiele więcej tu można powiedzieć. Ciekawa jestem czym zawinił, że chcą go wieszać. Może będzie odczytany jakiś wyrok?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 29-07-2007 o 11:04.
Redone jest offline