Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2019, 08:04   #403
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
No to ja może spróbuję inaczej.

Cel misji i wszystkie podcele wg mnie były jasne i czytelne. Problem zaczyna się w momencie gdy dochodzimy do decyzji co dalej. Bo ewidentnie było tak, że co byśmy nie robili trafialiśmy na mur nie do końca mieliśmy sugestie jak ten mur pokonać. O ile ja czy Lou, powiedzmy sobie szczerze, z byciem agentami mamy raczej niewiele wspólnego to nasze postacie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie miały. Więc wg mnie tak jak zdarza się że w sesjach ucina się graczy bo wiedzą więcej niż ich postacie to tutaj przydałoby się nieco odwrotne postępowanie, choćby w postaci migawek dotyczących procedur i schematów jakimi się kierowały ww wcześniejszym życiu i które mogłyby nas naprowadzić na jakąś drogę.

Więc według mnie absurdów nie było tylko wpuszczanie dwóch randomowych ludków takich jak ja czy Lou w jakąś akcję nie pokazując im spektrum możliwości i nie dając zahaczek,niestety musiało się skończyć tak jak się skończyło. Bo obawiam się że zakładanie iż dopytamy o wszystko raczej nie zadziałało. Ja przyznaję się, że gdyby nie to że spędzaliśmy dwa-trzy dni na docu by ustalić w ogóle o co możemy spytać, po prostu usiadłabym i paczała co dalej. A jak widać i tak nie dopytywaliśmy o wszystko.

Lou myślę, że nie ma co zarzucać Pipowi braku planu z doświadcznie wiem, że gdzieś tam kryje się zazwyczaj fajna i ciekawie opracowana koncepcja. Tylko coś w sposobie jej prezentacji i naszym odbiorze nie zatrybiło.

Wiem, że Lou zwracał mi regularnie uwagę na pewne nieścisłości historyczne. Ja przyznaję, nie zauważam takich rzeczy, bo po prostu moja wiedza przypomina nieco wiedzę średnio starającego się dzieciaka z podstawówki i w sesji użyję tyle ile akurat doczytam. Zakładam też pewną swobodę interpretacyjną MG jeśli chodzi o czasy historyczne i dopuszczam naciąganie faktów dla spójności sesji.

Fajnie byłoby byś Pip napisał co ciebie irytowało i czego według ciebie brakowało by dało radę pociągnąć to dalej. Bo ze śmierci naszych postaci wynika, że były pytania, których nie zadaliśmy.

Co do kontynuacji... wydaje się że o ile sesja kręciła się bardzo fajnie to brakuje tu nieco chemii, która umożliwiłabym dalszą grę. Ale fajnie byłoby byśmy sobie ustalili co było nie tak by po prostu móc się poprawić.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 15-01-2019 o 08:07.
Aiko jest offline