Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2019, 12:53   #405
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Cóż, z mojego punktu widzenia co mi wpadło do głowy, że jako postać czy agent BG mógłby wiedzieć czy wyłapać z danej sceny to zwykle to ładowałem w swój post. Jak to, że Gabrielle mogła wyłapać coś po francuskim akcencie kogoś albo John ze względu na swoją wiedzę o marynarce. Poza tym dla mnie sprawa była czysto po erpegowemu grywalna. Raczej jakieś łażenie po mieście i zalatwianie różnych spraw i jakaś specwiedza nie wydawała mi się tu potrzebna jako podpowiedź z mojej strony. (Czego np. brakowało pod tym kątem Waszym zdaniem?).
Tutaj tak na szybko, według mnie Gabrielle powinna wiedzieć jakie ma szanse w walce. Ja tego nie ocenię. Jeden z facetów ją trzymał? Czy wyczuwała jak silny jest? Widzieli jak się ruszają, czy rozpoznała jak dobrze mogą walczyć?

Mogłam o to spytać i to mój błądzik, ale jakby takie wstawki pojawiały się w sesji pewnie byłoby mi nieco łatwiej

Cytat:
- Właściwie jedyny motyw co mi przychodzi no to czy przyznać się Lapointowi do bycia agentem czy nie. Wytyczne z biura były jasne, że mówić nie można. Sytuacja w grze była dość niejasna i działaliście pod presją. Tutaj wedle regulaminów i rozkazów niewiele mogłem zrobić bo musiałbym powtórzyć, że "regulamin zakazuje rozgłaszać o Agencji". Była płynna sytuacja gdzie trzeba było zadziałać na miejscu, adekwatnie do sytuacji. Owszem mogłem Wam podpowiedzieć, że moglibyście zadzwonić do centrali aby zapytać co robić. Jakbyście zadzwonili coś pewnie by Wam odpowiedzieli. Niemniej z mojego misiowego punktu widzenia jest to najnudniejsze rozwiązanie bo wówczas de facto MG sam robi swoje questy, podejmuje najważniejsze decyzje, BG zmieniają się w pionki a gra w railroad. Dlatego o tym nie wspomniałem.
Przyjmuje punkt widzenia

Cytat:
- Czyli podsumowując z mojego punktu widzenia scena i sytuacja niezbyt różniła się od innych, podobnych, w podobnych sesjach. Dlatego nie przyszło mi nawet przez myśl, że jakaś większa specwiedza może być Wam potrzebna.
- No to się zdziwiłem. Nie przyszło mi do głowy, że tyle trudności Wam to sprawiało. Sądziłem, że jak coś niejasne w tekście albo coś potrzebne by Wam było przy pisaniu posta np. jaki jest tam samochód czy pistolet, czy ktoś tam jest czy nie itd., no to się po prostu zapytacie.
Oj parę razy zgłaszaliśmy, że niezbyt wiemy co robić i się zmagamy. ale wierzę, że w nas wierzyłeś.

Cytat:
- Dzięki za dobre słowo A co do tych trzasków na łączach no to właśnie możemy pogadać właśnie.

- W to, że Lou zwracał uwagę na pewnie nieścisłości historyczne wierzę bez zastrzeżeń Mnie też zwracał uwagę

- Ale do tej sesji nie trzeba być historykiem. Z drugiej strony nie jest to sesja ani wykład historyczny czy z jakichś grup rekonstrukcji historycznej. Wydaje mi się, że to co istotne dla sesji, jej klimatu, do danej sceny to raczej mniej lub bardziej udało mi się zawrzeć w swoich postach. To, że jest początek wojny, że na razie trwa równowaga sił, że wszyscy obawiają się eskalacji, że jest zaciemnienie, że w gazetach pisze się o tym i mówi o tamtym, że tutaj mówi się w takim języku a tam w innym, tamci panowie mają broń a ci nie. A do rozegrania sceny i sesji z mojego punktu widzenia więcej nie jest potrzebne.
Wiem i gdyby były większe wymagania raczej bym nie startowała ale to też trochę zaznaczam by i Lou zwrócił na to uwagę.

Cytat:
- Hmm... brakuje chemii? Wydawało mi się, że ładnie żeście się zgrali we dwójkę. Ładny duecik Wam wyszedł. No a głównie raczej działaliście we dwójkę.
To prawda ale czułam się nieco jak pośrednik i o ile czułam chęmię między tobą i między Lou to gdzieś tam cały czas majaczyło mi jakieś tarcie.

Na resztę nie odpowiadam, bo fajnie by Lou to zrobił Jak dla mnie ważne jest by na każdej sesji się czegoś uczyć i myślę, że z takich uwag fajnie jest wyciągać rzeczy i brać na nie poprawkę.
 
Aiko jest offline