Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2019, 13:25   #406
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tutaj tak na szybko, według mnie Gabrielle powinna wiedzieć jakie ma szanse w walce. Ja tego nie ocenię. Jeden z facetów ją trzymał? Czy wyczuwała jak silny jest? Widzieli jak się ruszają, czy rozpoznała jak dobrze mogą walczyć?

Mogłam o to spytać i to mój błądzik, ale jakby takie wstawki pojawiały się w sesji pewnie byłoby mi nieco łatwiej
- Hmm... No może faktycznie troszkę można w ten deseń. Z drugiej strony ja się kieruję filozofią, że raczej trzeba coś zacząć czy sprawdzić by mieć jakieś info o czymś/o kimś. W tym przypadku trzeba by np. zacząć z kimś walkę aby wiedzieć jaki jest w tym dobry, zagadać aby sprawdzić czy zna dany język itd. Inaczej robią się dziwne sytuacje, że ktoś na kogoś zerknie i wie czy ta osoba jest dobrym fajterem czy nie, czy zna jakiś język czy nie, czy umie grać na gitarze czy nie itd. Czyli dość nienaturalnie jak dla mnie. Przedstawienie tego typu informacji no jest możliwe "po statach" ale wydaje mi się to sztuczne i nienaturalne. Co innego jak się spróbuje zrobić tego typu "rozpoznanie walką" i wtedy już można coś o kimś powiedzieć i szacować dany potencjał. No ale zwykle oznacza to posłanie deklarki i zainicjowanie akcji już w grze. Dlatego tak to wychodziło (i w sumie wychodzi w każdej mojej sesji). No ale postaram się mieć to co mówisz na uwadze.



Cytat:
Przyjmuje punkt widzenia
- Dziękuję



Cytat:
Oj parę razy zgłaszaliśmy, że niezbyt wiemy co robić i się zmagamy. ale wierzę, że w nas wierzyłeś.
- Pamiętam i tak wierzyłem, że jakoś wybrniecie no i rzeczywiście jakoś za każdym razem wybrnęliście A nie chciałem nic mówić czy podpowiadać otwarcie właśnie dlatego, żeby nie sugerować rozwiązań i by gra nie zmieniła się w railroad. Bo dla mnie żadna frajda rozwiązywać własne zagadki, frajda dla mnie to patrzeć co ciekawe wymyślą Gracze w danej sytuacji. I z mojego punktu widzenia to jest zawsze najsilniejszy motor w każdej sesji. To brak decyzyjności i bierność zabija, w moim mniemaniu, sesję najszybciej.



Cytat:
Wiem i gdyby były większe wymagania raczej bym nie startowała ale to też trochę zaznaczam by i Lou zwrócił na to uwagę.
- No to fajno, że fajno




Cytat:
To prawda ale czułam się nieco jak pośrednik i o ile czułam chęmię między tobą i między Lou to gdzieś tam cały czas majaczyło mi jakieś tarcie.
- No szpoko. Ale dzielnie dałaś radę przebrnąć to razem z nami




Cytat:
Na resztę nie odpowiadam, bo fajnie by Lou to zrobił Jak dla mnie ważne jest by na każdej sesji się czegoś uczyć i myślę, że z takich uwag fajnie jest wyciągać rzeczy i brać na nie poprawkę.
- No szpoko. Też czekam na wypowiedź Lucka
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline