Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 12:13   #12
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
"Szafka? Nic mi to nie mówi. Z resztą żadne nazwisko nic by mi nie powiedziało, nie jestem na bieżąco, nie czytam gazet, telewizji też mało oglądam." pomyślała Kasia.

- Nie wiem. Ale możesz już odejść.

Przyjdzie, pewnie że przyjdzie, bo co innego ma robić? Może ten koleś to naprawdę dobry artysta i będzie okazja by pooglądać trochę dobrych rysunków. Pewnie przyjdzie dużo osób, sala będzie pełna, a Kasia nie czuje się zbyt dobrze w tłumie. Ale chyba czas najwyższy się przemóc.

Poczekała aż chłopak wyjdzie, wstała z łóżka i skierowała się do szafy z ubraniami. W tej chwili miała na sobie poplamioną bluzkę, a tak raczej nie może się pokazać wśród ludzi. Wyszukała brązową sukienkę za kolana i doszła do wniosku, że ta będzie idealna. Rozłożyła ją na krześle i wróciła do rysowania. Przebierze się po kolacji, bo przecież mogła by się znowu wybrudzić.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline