Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2019, 22:49   #1048
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Przesunąłem akcję "trochę" do przodu.

Dla tych, co nie lubią/nie mają czasu czytać całego posta - Gustaw w komentarzu zarządził odpoczynek i wymarsz lądem, zatem:

Dzień 1 (22 Nachgeheima)
Gustaw & kompania odpoczywają, szukają żarcia, widzą patrole granicznych.
Krasnoludy łowią i robią runy.
Leo szuka i znajduje krasnoludy.
Bert szuka i nie znajduje ich śladów ale za to widzi którędy można obejść miasto.

Dzień 2 (23 Nachgeheima)
Gustaw & co - rano wymarsz, Bert prowadzi tak żeby nie wpaść na wroga, później wpadają na khazadów & Leo, którzy, miejmy nadzieję, nimi nie są.
Khazady & Leo - rano wymarsz, około południa zbliżają się do Auggen, cofają się i wpadają na Gustawa & co.
Potem wszyscy idą do Betzigau i tam śpią.

Dzień 3 (24 Nachgeheima)
Olegowi wypadają dobre rzuty. Nie tylko jest trzeźwy ale wie co nieco o okolicach.

Jak chcecie coś rozegrać w retrospekcji to bardzo proszę. Ale chętnie zobaczyłbym deklaracje także na przyszłość.



Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
BTW mówiłeś o dwóch tygodniach stania w miejscu graczy. To się dopytałem, bo nie bardzo wiem ile te kolejki trwają. Myślałem, że dzień.
Kolejka trwa pięć dni. Tyle macie na odpis. Ja zwykle odpisuję góra następnego. Jeśli pytasz ile czasu świata gry upływa - to różnie, zależnie od sytuacji. Przy wydarzeniach, wyborach zatrzymuję grę i daję się Wam wypowiedzieć nawet jeśli od ostatniej kolejki minęło kilka minut.
Ile minęło czasu gry widać w postach, przy każdej zmianie wstawiam czas i położenie postaci i to pogrubiam.

W tamtym komentarzu pisałem o dwóch tygodniach czasu rzeczywistego (naszego), czyli od 04.01.2019 do 16.01.2019 (niech będzie, że to "tylko" 12 dni). Karawana "w grze" pojechała po jednym dniu.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline