Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2019, 18:23   #230
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Emi znowu milczała słuchając odpowiedzi. Zastanawiała się. Miała wątpliwości. Potem jednak podeszła do dziewczyny i ją przytuliła. Oni wszyscy tego potrzebowali od Jace’a, po Sulima.
- Udało ci się ich znaleźć? - zapytała nie przerywając nagłego kontaktu
Laura trochę speszona - przytulali ją zwykle członkowie rodziny- ale odwzajemniła uścisk.
- Jest ich mnóstwo tylko trzeba wiedzieć jak je znaleźć, albo jak się wyczuć. Miałam pięć mentorek do tej pory. - dodała oswobadzając się po jakimś czasie z uścisku. Łyknęła płynu, trochę się skrzywiła i usiadła przy ogniu zapraszając Emi na miejsce obok.
- Większość z nich mieszka sama i ma opinie szalonych staruszek które potrafią rozwiązać problemy….nie byłaś taka … pieszczotliwa jako On. To fasada jak rola aktora na scenie czy oprócz wyglądu zmieniasz coś jeszcze?
- Fasada, a świat jest moją sceną. - Dopplerka puściła oczko i zrobiła szeroki gest ręką. - Poza tym jak sobie wyobrażasz ponad trzydziestoletniego faceta przytulającego czule dziewczynę? Kharrick nie ma specjalnie przekonywującej aparycji sądząc po twoim zachowaniu. Z resztą… nigdy nie byłam facetem tak długo jak nim. Jednak… no to nie takie proste.
- Mhm, jego twarz czy ciało nie były tego przyczyną, po prostu od pierwszej chwili wydawał się … jakby coś ukrywał...no i właściwie to ukrywał, Ciebie. Uroda i młodość więdną lepiej patrzyć na intencje.
- A więc czyste przeczucie tak cię nastawiło? Ciekawe. Gdybym nie grała Kharricka tylko powiedzmy bardziej otwartą w zachowaniu osobę to czy też byś miała takie przeczucie?
- Trudno mi teraz powiedzieć, może, może nie. Sytuacja jest nie do powtórzenia teraz
- Hmm prawda. To co jeszcze za pytania chodzą ci po głowie? Czego chciałbyś się jeszcze dowiedzieć?
- Kiedy zagroziłam, że rzucę rozproszenie magii, wiedziałaś, że to nie podziała czy miałaś nadzieje ze tego nie rzucę? - Laura co jakiś czas popijała kawę i robiła zapiski w notatniku.
- Nie zadziałałoby. Bo to nie jest magia. Nie ma czego rozpraszać.
- Mhmm, najchętniej bym cię narysowała ale jak jest ci niezręcznie to poradze sobie bez tego. - Wymamrotała zagubiona w myślach robiąc kolejne notatki.
Emi zrobiła dziwną minę.
- Ale w sensie bez… ubrań?
 
Asderuki jest offline