Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 15:35   #14
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Podane przez Joanne nazwiska nie były mu obce choć żaden z tych piłkarzy nigdy nie grał w klubie z jego rodzinnego Torunia, któremu kibicuje praktycznie od dzieciństwa. Nie śmiałby nazywać się kibicem gdyby nawzwisko niegdyś grającego w Widzewie i krakowskiej Wiśle Mirosława Szymkowiaka było mu obce.

- Pomyślę nad Twoją propozycją - opowiedział Aleksander - Jak zapewne wiesz nie tylko ode mnie to zależy ale również od osoby, która zgodzi się mnie poprowadzić. O ile z wyjściem z pokoju napewno bym sobie poradził to ze znalezieniem konkretnego pokoju mogłoby byc już trudniej. Tak czy owak dziękuje za propozycje.

W głebi duszy Aleksander nadal nie wiedział czy chce tam iść, czy chce prosić kogoś o pomoc w znalezieniu sali nr 8. Poraz kolejny czułby się niezręcznie prowadzony jak małe dziecko mimo to coś podpowiadałomu,że warto się wyrwać raz na jakiś czas z pokoju, w którym spędza samotnie prawie całe dnie.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)

Ostatnio edytowane przez Lenin : 21-07-2007 o 21:50.
Lenin jest offline