Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2019, 13:28   #1454
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Sytuacja na ten moment jest następująca: Eberhard i Bogumysł odbywają dialog (na gdocu) ten z rana.

Co zaś do sceny spotkania z Dobromirem, to tam będzie dialog. Rozumiem, że gdoc może być problemem. Dla mnie jest bardzo często. Możemy się umówić, że na czas tego dialogu będziemy go załatwiać w postach. Ale wtedy chciałbym, żeby chłopacy (Icarius i Avitto) wrzucili na forum tę wcześniejszą retrospekcję . Zachowajmy choć szczątkową chronologię.

Potem faktycznie możemy zacząć dialog w formie czterolinijkowych postów, ale chciałbym go zacząć ja, ponieważ Icarius zadeklarował czytanie myśli na długo przed zwyczajowym „dzień dobry”. No i efekt rzutu kośćmi jest dość ciekawy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline