Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2019, 00:17   #342
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Spotkanie z khazadami zdumiało Gustawa. Myślał, że się obrażą i pójdą wykonać misję po swojemu, ale nie. wrócili i chcieli dalej współpracować.
Gustaw chciał przedstawić plan jaki chciał zaproponować, ale ubiegł go zabandażowany Galeb.
- Lądem idziemy. Nie wchodzimy w starcie z granicznymi bo chcę was wszystkich w jednym kawałku. Rzadko się zgadzam z Galebem, ale ma racje.- Wyraził swoje zdanie i zarazem rozkaz.
-Teraz chwila przerwy i zbierzemy co nam potrzebne z tej wioski. Ruszymy by zdążyć przez nocą a Bert z Olegiem zwiad przeprowadzą. Loftus dasz znać kiedy będziesz gotowy.- Misja wreszcie miała plan. Może nie wszyscy się zgadzali, ale był sensowny.

- Leo. Jesteśmy za mało zgrani i nie ufni do siebie nawzajem. Nie przejdziemy zbyt daleko terenem Granicznych a o płynięciu barką zapomnij. Twój pomysł jest przedni, ale myślę, że trzeba go dopracować i to przy jakimś noclegu.- Odpowiedział akolitce.

- Deltlef.- Zwrócił się do khazada gdy ruszyli. Mówił dość cicho by nikt nie mógł się wtrącić.
- Namieszało się i to równo. To co się stało pod chatą jest moją porażką jako dowódcy jak i osoby. Kolejny raz naraziłem Was, ale zauważ, że żyjemy i ciągle brniemy do przodu. Chciałbym byśmy teraz więcej konsultowali razem planów a kwestie z krasnoludami pozostawiam Tobie i Galebowi. Wiem, że urazę do mnie masz i prędko, jeśli w ogóle ją zmażę. Jednak mam nadzieję, że dotrwamy do końca i wykonamy misję a z mojej strony będziesz spokojny i z czystym sumieniem.- Starał się udobruchać krasnoluda. Lubił go i czół, że go zawiódł. W sumie to i całą resztę.

- Bert. Jeśli tak wolisz to rób co do Ciebie należy. Jesteś oddziałowym kwatermistrzem to działaj by zdobyć żywność. Dawaj pomysły i propozycje. Ty znasz się na tych sprawach i ty pilnujesz zapasów.- Rzucił do niziołka.
- I przestańmy się obrażać nawzajem i drażnić. Stwórzmy grupę i działajmy jak na początku.- Dodał.
 
Hakon jest offline