Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2019, 09:39   #190
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
irkrim spojrzał niedowierzająco na Torina. Aasimar pogładził się po brodzie, zerknął na gnomkę, która w zamyśleniu uciekła wzrokiem w bliżej nieokreślony kąt pomieszczenia. Ostatecznie wzruszyła ramionami.
Zatem rozumiesz nas. To dobrze. Co do twych warunków, to o ile niziołki i koboldy nie będą przeszkadzać w naszym przedsięwzięciu nie będziemy mieli powodów, by ich niepokoić. Mamy ważniejsze sprawy. Co się zaś tyczy owej uczennicy, to wiedz, że jestem gotów na to przystać o ile będziesz wywiązywał się ze swych zadań…
I trzymał ją z dala ode mnie. Jeżeli zbliży się do mnie na odległość pięciu metrów spalę ją na miejscu – wtrąciła się gnomka ze swym beznamiętnym tonem.
Taak… – skrzydlaty zerknął kątem oka na swą towarzyszkę, po czym zwrócił się znów do krasnoluda. – Zatem pragniesz oddać się naszej sprawie?
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 21-01-2019 o 21:32.
Zormar jest offline