Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2005, 20:50   #26
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ja rzadko wymyślam historie postaci, bo też mało kiedy tworze postać. Kiedt już jakoś wyjdzie spod mojej ręki to się do niej bardzo przywiązuje i często nią gram. A chętnie zamieszczę historie swojej postaci do Kryształów Czasu, bo raczej nikt nie będzie tu w to grał, ale z D&D na pewno nie zdradze niepowołanym osobom przeszłości mojej postaci :P
A więc oto ja w Kryształach Czasu:

Matka i ojciec są szanowanymi treserami koni w Olgrionie, stąd też Liatris Delavayi nabyła umiejętności tresera i jeźdźca. Ojciec zawsze nalegał by każda z córek nauczyła się dobrze władać bronią. Liatris wiodła od małego dostatnie życie i miała wszystko czego potrzebuje młoda elfia panna. Co roku podczas Święta Dagonina brała udział w występach tanecznych wraz z siostrami - Silene i Nerine. Szybko znudziło ją takie życie i postanowiła poszukać przygody, a zrobiła to właśnie w Olgrionie. Zatrudniła się jako marynarz na statku kupieckim "Solidago". Poznała tam Lychnisa - kupca który wtajemniczył ją w sposoby handlowania. Obecnie nadal podróżuje na "Solidago" ale już jako kupiec, a nie marynarz, czekając na wielką przygodę.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem