Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2019, 21:10   #1459
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Niestety głównym problemem w umawianiu się jestem ja. Chodzi o to, że nie potrafię przewidzieć z wyprzedzeniem jak będzie wyglądać mój wieczór. Wiem, że to dość frustrujace gdy troje graczy umówi się z MG na godzinę 21:00 a on sie nie pojawia i nie.. i tak do 22:00 tylko po to, żeby po 15 minutach skończyć.

Takich sytuacji staram się unikać.

Z grupą Płock ostatnio pisaliśmy na zasadzie takiej, że w scenie w której brała udział trójka inkwizytorów i NPCe pisaliśmy na przemian. Czyli każdy pisał fragment i czekał, aż na gdocu pojawią sie trzy inne kolory. Łącznie z wpisem w stylu <Francisca milczy>.

Pamiętajcie, że ta sesja to ma być przede wszystkim zabawa. Starajmy się bezkonfliktowo rozwiązywać wszelkie niedomówienia i wypracowywać porozumienie.

Tę kolejkę chcę zamknąć do niedzieli.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline