Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2019, 23:03   #193
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 25784 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
asimar najwyraźniej nie podejrzewał, że aż tylu z tutaj obecnych będzie posługiwało się mową wywodzącą się ze sfer wyższych. Uniósł nawet lekko brwi i wysłuchał cóż czarodziej miał do powiedzenia.
Już zostaliśmy oświeceni. Ukazano nam bowiem sposób w jaki można zniszczyć zło u samego jego źródła. Złem jest wszystko, co pochodzi ze sfer niższych. Baatezu i Tanar'ri są esencją czystego zła, nie mam względem tego wątpliwości. Co się zaś tyczy zła na planie materialnym to jest ono wynikiem ingerencji bytów ze sfer niższych. Gdyby sfery wyższe nie były tak bierne świat byłby lepszy. Gdyby zaś jednomyślnie ruszyły one przeciwko złu zniszczyłyby je, a świat stałby się prawdziwie dobry – odpowiedział mu w niebiańskim.
 
Zormar jest offline