Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2019, 11:49   #193
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Nie znam bogów mających pieczę nad tym światem - przyznał rozważając różne ewentualności - Mądrość polega na umiejętności zaufania odpowiednim osobom. Chętnie zaufałbym komuś w tym świecie jednak nie spotkałem istoty ludzkiej, która zasługiwała by na moje tutaj zaufanie Kimberly - powiedział ponownie siłując się z jej imieniem. - Powiedz mi czemu mam ci uwierzyć, że mnie nie oszukujesz. Daj mi dowody swoich słów a ja użyczę Ci mojego oręża w walce z Lin Kuei Smoke. Jeśli nie masz dowodów, pójdę swoją drogą skoro ten cały Smoke idzie ich śladem prędzej czy później się spotkamy. Bo jeśli mnie okłamujesz stracę cenny czas i zmarnuję okazję odzyskania skarbu mego ludu.
 
Fenrir__ jest offline