Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2019, 15:20   #244
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Hawk

- To mój towarzysz. Nie musisz się obawiać póki mi nie zagrażasz. - uśmiechnęła się do Noraku, który wyskoczył w poszukiwaniu zagrożenia i teraz spoglądał na jej zwierzaka. - Tylko nie próbuj go karmić, mógłby ci odgryźć przy okazji rękę.


Hawk przyglądała się powracającej ekipie i wysłuchiwała nowości jakie przynieśli ze sobą. Niewiele było rzeczy, które by ją interesowały z tego wszystkiego, ale na jedno zwróciła uwagę.
- Jak się nazywa ten, który potrzebuje pomocy przy zwierzętach? Wydaje mi się, że jestem jedyną która tutaj zna się na rzeczy. I w końcu ruszę się w teren bo już znudziło mnie trzymanie się z boku gdy bawicie się tymi swoimi zabawkami. A dodatkowy zarobek się przyda skoro i tak tutaj trochę chyba zostajemy prawda? - przekrzywiła lekko głowę spoglądając w kierunku reszty.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline