Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2019, 21:56   #236
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi walczył z sobą, żeby nie strzelić się plaskaczem w czoło.
- "Coraz lepiej. Już dzieciaki w klasie Rina lepiej się zachowywały jak mnie wrobili w opowiadanie o pracy policjanta." - pomyślał.
Jakkolwiek stoi obecnie po stronie prawa, tak takie maglowanie nielegalnych imigrantów nigdy mu się nie podobało. Widział zbyt wielu z nich, którzy po prostu próbowali przetrwać czy sięgnąć lepszego życia poprzez ciężką pracę. No i sam zaliczył parę akcji jako imigrant bez papierów.
Klepnął Aiko, by zachęcić ją do zejścia z oczu Gorzkiej Śmietanki:
- Zajmij się panią, Złotko. Jej papiery zostały na posterunku -zawołał na odchodnym.
- Nie przejmuj się nimi póki ja tutaj jestem. Robisz co trzeba. - syknął do Tkaczki Wody.
Zająwszy się poszkodowaną z prawdopodobnym wstrząsem zobaczył kolejnego policjanta.
- Aspirant Kaburagi Daichi, a wy? -zasalutował przybyszowi na dwa palce.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 28-01-2019 o 20:28.
Guren jest offline