Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2019, 18:26   #72
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Na widok wstążki, Eliona aż podskoczyła z radości:

- Brawo Vares! Jesteś lepszy od najlepszego psa tropiącego. Jesteś nawet lepszy od....no jesteś Vares najlepszy! To z pewnością należy do naszej zguby. Szkoda tylko Vares, że nie zapytałam jak zguba ma na imię...Trudno, dowiemy się jak ją znajdziemy!

Schowała znaleziony trop do kieszeni i zdecydowanym głosem oznajmiła:

- Idziemy za wskazówkami przyjacielu. Świetna z nas para, Vares! Ja ci to od samego początku mówiłam.

Czując, że coraz bardziej jej brzuch domaga się posiłku, elfka przyśpieszyła kroku i zamiast zbędnych słów skupiła się na odnalezieniu ‘zguby’.

Vares zdał sobie sprawę, że nigdy nie widział swojej przyjaciółki w takim skupieniu. Pomyślał, że faktycznie musi być bardzo głodna lub właśnie spełnia się jego marzenie i Eliona dojrzewa na jego oczach. Nietoperz na moment zatopił się w swoich myślach, z których gwałtownie wyrwał go głos elfki:

- Te paskudne krzaki! Po co w lesie tyle krzaków?! Bolą mnie już nogi i jestem głodna! Vares, znalazłeś coś?

Nietoperz jedynie westchnął przecząco i ze smutkiem powrócił do prozy życia z Elioną.

Aby uniknąć kolejnych (niezasłużonych) gorzkich słów skierowanych pod swoim adresem Vares wzleciał trochę wyżej i wysforował się znacznie przed elfkę... by po niezbyt długiej chwili wrócić, by całym sobą zasugerować, że COŚ znalazł.

Dziewczyna spojrzała na przyjaciela oczami pełnymi wdzięczności i zawołała:

- Vares! Znalazłeś coś prawda? Zaprowadź mnie tam!

 

Ostatnio edytowane przez Jessica Hyde : 26-01-2019 o 18:32.
Jessica Hyde jest offline