WÄ…tek: DnD w praktyce
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2007, 13:53   #2
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Dlatego zazwyczaj gram czarującą postacią..rzucając czary można zrobic coś więcej, niż wojownikiem.
Urozmaicić...hmm..ja wymuszam taktyczne zagrania, dając ujemne/ dodatnie bonusy w zależności od położenia.
Nalezy pamietać o bonusach za flankowanie i ukrycie. Wtedy gracze będą starali się zyskać jakąś przewagę a nie tylko wołać to ja go atakuję..Ale to przychodzi z czasem i z obyciem z grą.
Możesz też stosować bardziej dramatyczne opisy zamiast tylko uderzyć mieczem, wojownik może wślizg pomiedzy pomiedzy nogi wroga i wbić w ostrze w podbrzusze (wiem.. mało realne i zapewne nawet niezgodne z regułami, ale od scen walk wymaga się widowiskowści..nie realizmu).
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline