Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2019, 13:35   #237
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko pominęła uwagę ambasadora o paszporcie, nie on musiał się tym przejmować, a tak poza tym nie miała dokumentu przy sobie. Ruszyła z powrotem do kobiety, której nie potrafiła już bardziej pomóc.

Skinęła w podziękowaniu głową aspirantowi Kaburabiemu, gdy ten unieruchomił ranną - Proszę posłuchać - powiedziała do niej - Ten pan - wskazała na policjanta - to mój przyjaciel i zaopiekuje się panią do przyjazdu medyków. Ja muszę już iść, wokół jest więcej rannych potrzebujących mojej pomocy, ale pani sama nie będzie - rzekła - Prrzepraszam, muszę już iść - w jej głosie było słychać prawdziwą troskę.

Kiedy podszedł do niej nieznajomy policjant, z wdzięcznością przyjęła propozycję pomocy - Proszę, oto apteczka - wsunęła mu ją w dłonie - Ja jej nie potrzebuję, mam swoją wodę. Jeśli się rozdzielimy, szybciej pomożemy rannym - powiedziała, po czym ruszyła w tłum, niosiąc pomoc tam, gdzie to było potrzebne.
 
Kaworu jest offline